Tafeltennisvereniging Trias
    Home    Agenda    Nieuws    Competitie    Standen    Uitleg jeugdtoernooien    Sponsors    Links    Facebook 

logo.jpg

“SponsorKliks,

jeugd.jpg

Contact
Lidmaatschap
Trainingstijden
Geschiedenis
Uitleg Sponsorkliks
 

Contact


Is tafeltennis misschien wel een sport voor jou? Kom dan gerust eens kennismaken met de leden, trainers, het TRIASPANT en natuurlijk de tafeltennissport!

 

Adres

Stinzenlaan 89
7392 AD Twello
0571 272788

Bestuur@ttv-trias.nl
Bas von Pickartz (voorzitter)             06-20891290
Francesca Zweers (Secretaris)             06-53515180
Andre Clappers (lid, gebouwenonderhoud)   06-34995972

Ledenadministratie@ttv-trias.nl
Dolf Diamant                              0570-651088

Barcommissie@ttv-trias.nl
Erwin Koers                               06-26564664

Jeugdtrainers@ttv-trias.nl
Irene Faber                               06-20030686

Sponsoren@ttv-trias.nl

 

Technischecommissie@ttv-trias.nl 
Bert van der Tol   (2e klasse en hoger)   06-13638398
Liesbeth Josiassen (t/m 3e klasse)        06-54237734

Webmaster@ttv-trias.nl
Frank Wijnhout                            06-54921435

Wedstrijdsecretariaat@ttv-trias.nl
Bart van der Zanden                       06-29151786

Wedstrijdsecretariaatjeugd@ttv-trias.nl
Gooi van den Berg                         06-11457010

Kersttoernooi basisscholen, geef je nu op!

Verslag Kwartfinale Nationale Jeugdmeerkampen

Jeugdwedstrijden Trias

Kraker bij de jeugd

Trias jeugd door naar kwartfinale Nederland


Thomas Wijnhout bereikt halve finale in Hoorn

Speelronde 5 Triasjeugd

Wisselende resultaten jeugd Trias

Tweede thuiswedstrijd jeugd Trias

Overig nieuws...