Tafeltennisvereniging Trias
    Home    Agenda    Nieuws    Competitie    Standen en uitslagen    Sponsors    Foto's    Links    Facebook 

logo.jpg

“SponsorKliks,

jeugd.jpg

Contact
Lidmaatschap
Trainingstijden
Geschiedenis
 

Contact


Is tafeltennis misschien wel een sport voor jou? Kom dan gerust eens kennismaken met de leden, trainers, het TRIASPANT en natuurlijk de tafeltennissport!

 

Adres

Stinzenlaan 89
7392 AD Twello
0571 272788

Bestuur@ttv-trias.nl
Bas von Pickartz (voorzitter)             06-20891290
Jeroen Groothedde (Penningmeester)        06-34407775
Francesca Zweers (Secretaris)             06-53515180
Andre Clappers (lid, gebouwenonderhoud)   06-34995972
Niek Zegers (lid)                         06-12176544


Ledenadministratie@ttv-trias.nl
Dolf Diamant                              0570-651088

Barcommissie@ttv-trias.nl
Erwin Koers                               06-26564664

Jeugdtrainers@ttv-trias.nl
Irene Faber                               06-20030686

Sponsoren@ttv-trias.nl
Niek Zegers                               06-12176544

Technischecommissie@ttv-trias.nl 
Bert van der Tol   (2e klasse en hoger)   06-13638398
Liesbeth Josiassen (t/m 3e klasse)        06-54237734

Webmaster@ttv-trias.nl
Frank Wijnhout                            06-54921435

Wedstrijdsecretariaat@ttv-trias.nl
Bart van der Zanden                       06-29151786

Wedstrijdsecretariaatjeugd@ttv-trias.nl
Gooi van den Berg                         06-11457010

Jeugd Trias speelt sterk in Soest

Femke van Schaik wint tafeltennis ranglijsttoernooi Assen!

Trias goed vertegenwoordigd bij de Nationale Jeugdmeerkampen

Ranglijsttoernooi Tilburg 2017

Voorster Nieuws: Volop spanning bij jeugdwedstrijden Trias

Thomas mist kwartfinale op haar na tijdens Ranglijsttoernooi Hoorn