Tafeltennisvereniging Trias
    Home    Nieuws    Competitie    Standen    Uitleg jeugdtoernooien    Sponsors    Links    Facebook 

logo.jpg

“SponsorKliks,

jeugd.jpg

Contact
Lidmaatschap
Opzegging
Trainingstijden
Geschiedenis
Uitleg Sponsorkliks
 

Contact


Is tafeltennis misschien wel een sport voor jou? Kom dan gerust eens kennismaken met de leden, trainers, het TRIASPANT en natuurlijk de tafeltennissport!

 

Adres

Stinzenlaan 89
7392 AD Twello
0571 272788

Bestuur@ttv-trias.nl
Niek Zegers (voorzitter)                  06-12176544
Ronald Sommer (penningmeester)            06-28639785

Andre Clappers (lid, gebouwenonderhoud)   06-34995972
Rogier Gerritsen (lid, PR)                06-46410893
Bram Postma (lid)                         06-30866065

Ledenadministratie@ttv-trias.nl
Dolf Diamant                              06-16307933

Barcommissie@ttv-trias.nl
Erwin Koers                               06-26564664

Jeugdtrainers@ttv-trias.nl
Irene Faber                               06-20030686

Technischecommissie@ttv-trias.nl 
Bart van der Zanden                       06-29151786

Webmaster@ttv-trias.nl
Frank Wijnhout                            06-54921435

Wedstrijdsecretariaat@ttv-trias.nl
Bart van der Zanden                       06-29151786

Wedstrijdsecretariaatjeugd@ttv-trias.nl
Gooi van den Berg                         06-11457010

Scoor 50,- voor TTV Trias

COVID-19 Aanvullende regels TTV Trias

COVID-19 Regels TTV Trias

Sporten in Coronatijd: Voorst in beweging (de jeugd van Trias is weer begonnen met trainen)

Trias vlamt op de Nationale Jeugd Meerkampen

Trias 3 haalt uit in Enschede

Jeugdteams van TTV Trias zijn weer begonnen

Trias 2 (jeugd) kampioen!

Sterk optreden TTV Trias bij Nationale Jeugdmeerkampen