Tafeltennisvereniging Trias
    Home    Nieuws    Competitie    Standen    Uitleg jeugdtoernooien    Sponsors    Links    Facebook 

logo.jpg

“SponsorKliks,

jeugd.jpg

Contact
Lidmaatschap
Trainingstijden
Geschiedenis
Uitleg Sponsorkliks
 

Contact


Is tafeltennis misschien wel een sport voor jou? Kom dan gerust eens kennismaken met de leden, trainers, het TRIASPANT en natuurlijk de tafeltennissport!

 

Adres

Stinzenlaan 89
7392 AD Twello
0571 272788

Bestuur@ttv-trias.nl
Bas von Pickartz (voorzitter)             06-20891290
Ronald Sommer (penningmeester)            06-28639785

Andre Clappers (lid, gebouwenonderhoud)   06-34995972
Rogier Gerritsen (lid)                    06-46410893

Ledenadministratie@ttv-trias.nl
Dolf Diamant                              06-16307933

Barcommissie@ttv-trias.nl
Erwin Koers                               06-26564664

Jeugdtrainers@ttv-trias.nl
Irene Faber                               06-20030686

Technischecommissie@ttv-trias.nl 
Bart van der Zanden                       06-29151786

Webmaster@ttv-trias.nl
Frank Wijnhout                            06-54921435

Wedstrijdsecretariaat@ttv-trias.nl
Bart van der Zanden                       06-29151786

Wedstrijdsecretariaatjeugd@ttv-trias.nl
Gooi van den Berg                         06-11457010

Sporten in Coronatijd: Voorst in beweging (de jeugd van Trias is weer begonnen met trainen)

Trias vlamt op de Nationale Jeugd Meerkampen

Trias 3 haalt uit in Enschede

Jeugdteams van TTV Trias zijn weer begonnen

Trias 2 (jeugd) kampioen!

Sterk optreden TTV Trias bij Nationale Jeugdmeerkampen

Verslag Jeugdwedstrijden Trias 3 november

Jeugdwedstrijden Trias 23 oktober

Winst en verlies voor Trias

Trias meisjes zetten goede prestatie neer bij Euregiotoernooi

Spannende wedstrijden in het Triaspant

Eerste uitwedstrijd van het seizoen jeugd Trias

Goud en brons voor Mayra Monincx en Floortje Gerritsen bij ranglijsttoernooi in Maasbracht

Thomas Wijnhout behaalt knappe 12e plaats bij Internationaal Jeugdtoernooi Leuven

Bart van der Zanden Nederlands Kampioen Para tafeltennis

Trias op volle toeren bij afdelingskampioenschappen

Eremetaal voor onze tafeltennistalenten! TRIAS jeugd goed op dreef bij de NK.

Mayra Monincx behaalt B-licentie - Op naar het Nederlands Kampioenschap